• Домашня
  • Новини

Всеукраїнська наукова конференція «Релігієзнавство в Київському університеті:інституційний та персональний виміри»

ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнської наукової конференції «Релігієзнавство в Київському університеті:інституційний та персональний виміри»(до 55-річниці кафедри релігієзнавства). Конференція присвячена проблемам розвитку релігієзнавчих студій у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці.

Конференція відбудеться 22 вересня 2014 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на філософському факультеті, кафедра релігієзнавства (№309). (Україна, 01601, місто Київ, вул. Володимирська, 60 ). Проїзд від залізничного вокзалу метро до станції «Університет».

Початок роботи конференції о 10.00. Реєстрація – 9.00 – 10.00.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Релігієзнавчі ідеї в Університеті Святого Володимира.
  2. Видатні постаті та ідеї вітчизняного релігієзнавства.
  3. Релігієзнавча освіта: методологія, теорія і практика.
  4. Релігієзнавчі дисципліни в Київському університеті та світі.
  5. Філософія та релігієзнавство.

В рамках конференції передбачається  робота секцій за вищевказаними напрямками, детальний перелік секцій буде сформовано за результатами розгляду заявок учасників.

Робочі мови конференції: українська, російська.

За результатами роботи конференції планується публікація наукових доповідей учасників.

Вимоги до публікацій:

Матеріали виступів направляти на адресу електронної пошти religia@ukr.net в текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5). Поля: верхнє - 20, нижнє - 20, ліве - 20, праве - 20. Сторінки не нумерувати. У правому верхньому кутку: прізвище і ініціали. Назва – по центру, заголовними буквами. Перелік літератури надається наприкінці статті у порядку згадування. Посилання наводяться у тексті у квадратних дужках. Обсяг матеріалу, представленого у такому вигляді,  повинен бути від двох до п’яти сторінок.

Учасники конференції повинні до 10 травня 2014 року відправити на адресу електронної пошти religia@ukr.net

1) заявку на участь у конференції (зразок додається),

2)текст доповіді,

ОРГКОМІТЕТ

З питань конференції звертатися до: Предко Олени Іллівни, Пілецького Євгена Анатолійовича

e-mail: religia@ukr.net

Контактні телефони: (044)239-33-34, 0955316664,0639516022.

ЗАВАНТАЖИТИ ЦЕЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ (DOC)