• Домашня
  • Новини

Програма наукової конференції «Філософсько-світоглядні та міждисциплінарні проблеми гуманітарного розвитку сучасного суспільства»

ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

НАУКОВИЙ ПАРК «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА»

2 липня 2015 РОКУ

ПРОВОДЯТЬ НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«ФІЛОСОФСЬКО-СВІТОГЛЯДНІ ТА МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА»

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Конференція присвячена обговоренню актуальних наукових проблем гуманітарного розвитку сучасного суспільства, філософських, культурологічних, політологічних, соціально-психологічних, економічних, правових аспектів гуманітарного розвитку України та вітчизняної гуманітаристики.

ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕКЦІЙ

Секція 1. Філософсько-світоглядні проблеми гуманітарного розвитку сучасного суспільства.

Секція  2. Політико-інституційні аспекти гуманітарного розвитку сучасного суспільства.

Секція 3. Актуальні проблеми державного управління сталим гуманітарним розвитком сучасного суспільства.

Секція 4. Міждисциплінарні проблеми гуманітарного розвитку сучасного суспільства

Підсекція 4.1. Правові проблеми  гуманітарного розвитку сучасного суспільства.

Підсекція 4.2. Методологічний потенціал історичного аналізу гуманітарного розвитку сучасного суспільства.

Підсекція 4.3. Гуманітарний розвиток суспільства як об’єкт соціологічних та психологічних досліджень

Підсекція 4.4. Глобалізаційні перспективи гуманітарного розвитку України.

Підсекція 4.5. Економічні аспекти гуманітарного розвитку сучасного суспільства

Планується видання тез виступів учасників конференції. Запрошуємо до участі науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів.

Для участі у роботі конференції необхідно до 15 червня 2015 р.

Можлива очна та заочна участь в роботі конференції.

Вимоги до оформлення тез:
 обсяг до 1 стор. формату А4, кегль 9, шрифт Arial, міжрядковий інтервал – одинарний, посилання – в квадратних дужках одразу після цитування.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За додатковою інформацією прохання звертатись до оргкомітету конференції тел.:

+38 098-720-75-31

+38 050 011 89 02,

+38 093 118 21 79

e-mail:science.phildep@gmail.com.

На період проведення конференції учасникам з інших міст та країн надається місце для проживання. Вартість проживання – від 150 до 300 грн. на добу.

Інформацію, реєстраційну анкета та  реквізити на оплату можна переглянути на веб-сторінці конференції

Оргкомітет